Kepyklos darbo laikas - penktadieniais 9-18val., šeštadieniais - sekmadieniais 9-15val.

Kepyklos adresas - Zietelos g. 3, Vilnius

Artimiausias desertų prenumeratos pristatymas - birželio 25-27d. Vilniuje ir birželio 28d. Kaune

Pirkinių krepšelis

Tuščias krepšelis

Tęsti apsipirkimą

Gnocchi su pinijomis ir parmezanu

Gnocchi – tradiciniai itališki bulvių virtinukai, kurie tirpsta burnoje. Svarbu pasirinkti tinkamas bulves, neperminkyti tešlos ir laikytis recepte nurodytos eigos. Receptas su pinijomis ir parmezanu yra visiškai paprastas, puikiai atskleidžiantis pačius gnocchi. 

 • 400g bulvių – krakmolingų, nesubyrančių – tinkančių cepelinams
 • 60g parmezano
 • 100g 00 tipo miltų
 • 40g kiaušinio trynių
 • 1/2 šakelės rozmarino (nebūtina, bet rekomenduojama)
 • druskos

 • 50g pinijų
 • 50g sviesto
 • parmezano
 • šviežiai maltų juodųjų pipirų

 1. Bulves su lupena (panašaus dydžio) gerai nuplauname, užpilame vandeniu ir užverdame. Užvirus sumažiname kaitrą ir verdame lėtai, svarbu kad vanduo vos burbuliuotų.
 2. Pasiruošiame ką dėsime į bulves – miltus, susitarkuojuome parmezaną, atsiskiriame kiaušinio trynius, labai labai smulkiai susismulkinkiname rozmarinus.
 3. Bulves išvirus ir nusunkus reikia iš karto lupti kol jos karštos. Aš tai įsmeigiu šakute, vienoj rankoj šakutė, kita ranka lupu. Iš karto nulupus reikia išspausti per bulvių spaustuką arba sutarkuoti per smulkią tarką – atsargiai karšta!  Labai svarbu visa tai daryti greitai, kol bulvės dar karštos.
 4. Paliekame bulves pilnai atvėsti.
 5. Į atvėsusias bulves sudedame visus priedus – rozmariną, parmezaną, miltus, kiaušinio trynius, druskos – keliais judesiais suminkome tešlą. Tik susikabino į vieną, dar šiek tiek lengvai paminkome (kokią minutę) ir atidedame. Uždengiame didesniu dubeniu ir paliekame pastovėti apie 30 minučių.
 6. Pastovėjus tešla atrodys šiek tiek drėgnesnė, todėl pasiberiame šiek tiek miltų ir ją lengvai paminkome. Kuo mažiau minkome – tuos virtinukai bus minkštesni.
 7. Atsipjauname tešlos, iškočiojame pailgą vamzdelį ir jį supjaustome nedideliais gabalėliais. Tada gabalėlius dedame ant šakutės ir spausdami sukame nuo jos. Suformuotus virtinius apibarstome šiek tiek miltų ir dedame 20-30 minutėms į šaldytuvą.
 8. Įkaitiname keptuvę, išlydome sviestą, pora minučių pakepame, tada beriame pinijas ir pakepame ant vidutinės ugnies tol kol jos apskrunda.
 9. Gnocchi verdame dideliame kiekyje vandens, kuriam užvirus sudedame virtinius. Kai iškils į paviršių išgriebkite.
 10. Kai dedame gnocchi į verdantį vandenį - panašiu metu beriame pinijas į keptuvę - kai virtinukai iškils į paviršių - mūsų priedų keptuvė turi būti pasiruošusi, t.y. karšta ir su paskrudusiomis pinijomis.
 11.  Su kiaurasamčiu sudedame gnocchi į keptuvę su pinijomis ir dar pakepame pora minučių - svarbu juos keptuvėje vartyti, kad apsijungtų skoniai, jeigu nevartysite virtinukai gali prikepti prie keptuvės apačios. Geriausias vartymas be įrankių tiesiog darant judesį su keptuve - panašiai kaip kad verstumėte blyną ore.
 12. Į lėkštę  dedame gnocchi su pinijomis ir užtarkuojame parmezano bei šviežiai maltų juodųjų pipirų.