Kepyklos darbo laikas - penktadieniais 9-18val., šeštadieniais - sekmadieniais 9-15val.

Kepyklos adresas - Zietelos g. 3, Vilnius

Artimiausias desertų prenumeratos pristatymas - birželio 25-27d. Vilniuje ir birželio 28d. Kaune

Pirkinių krepšelis

Tuščias krepšelis

Tęsti apsipirkimą

Bao bandelės

Mes labai mėgstame azijietiškas BAO bandeles - tai garuose virtos mielinės, atviros bandelės į kurias jau išvirtas ir karštas dedam įvairius nesaldžius priedus. Mielinė tešla nėra kažkas sudėtingo, reikia šiek tiek pasiplanuoti laiką, nes bandelės turi iškilti. Pasidalinsime mėgstamais priedais - tirpstančia burnoje ir šiek tiek lipnia kiaulienos šonine, kepta saldžia bulve, marinuotais svogūnais, kale kopūstu ir daug kepintų ir sūdytų žemės riešutų, taip pat padažu iš kelių ingredientų.

Kad būtų drąsiau gaminti - visą eigą nufilmavome ir sudėjome į mūsų profilį Instagram.

BAO bandelėms (7 vnt.)

 • 200g kvietinių miltų
 • 125g drugno vandens (iki 30 laipsnių)
 • 4g šviežių mielių
 • 1 arb.š. cukraus
 • žiupsnelis druskos
 • 2g kepimo miltelių (įmaišome vėliau )

Bandeles galima suminkyti rankomis arba mikseriu su tešlos minkymo kabliu.

 1. Į miltus beriame cukrų ir druską ir pramaišome.
 2. Drugname vandenyje ištirpiname mieles.
 3. Po truputį šlapius ingredientus pilame į sausus ir maišome.
 4. Mikseriu minkome apie 5 min arba rankomis apie 10 min - gausime minkštą, elastingą tešlą.
 5. Dedame į miltais pabarstytą dubenį, uždengiame drėgnu rankšluosčiu arba maistine plėvele ir padedame šiltai apie 1 val. - tešla turi padvigubėti.

Pirmas kildinimas

 1. Po valandos išsiverčiame tešlą ant paviršiaus ir įminkome kepimo miltelius.
 2. Padaliname į 7 dalis. Suformuojame rutuliuką. Rutuliukus būtų gerai pridengti su rankšluosčiu, kad jie neapdžiūtų.
 3. Kiekvieną rutuliuką iškočiojame į apskritimą - patepame aliejumi, kad nesuliptų ir perlenkiame pusiau.
 4. Perkeliame ant nedidelio kepimo popieriaus lapelio ir dedame į skardą aukštais kraštais ir uždengiame rankšluosčiu, kad nedžiūtų.
 5. Bandelės turi pakilti per 20-30 min - labai priklauso kokia temperatūra pas jus namie. Bandelės turi padidėti ~1.5 karto.

Antras kildinimas

 1. Užkaičiame garų puodą, leidžiam vandeniui užvirti, tada sumažiname ugnį iki vidutinės ir uždedame dangtį, kurį "įpakuojame" į švarų rankšluostį - tam kad besikaupiantys vandens lašeliai ant puodo dangčio bekeliant nekristų ant BAO bandelių ir jų nesugadintų. Rankšluosčio nereikia jeigu naudojate bambukinį garų puodą.
 2. Bandeles dedame vienu sluoksniu į įkaitintą garų puodą - 8 min ant vidutinės-mažos ugnies ir dar 5 min nukėlus nuo ugnies. Proceso metu neatidarinėjam dangčio.
 3. ir viskas - dedame priedus į bandeles ir valgome.

PRIEDAI

Saldi bulvė - nedideliais paiilgais gabalėliais supjaustome saldžią bulvę, gausiai užpilame alyvuogių aliejaus ir užberiame šiek tiek druskos. Dedame į iki 150 laipsnių įkaitintą orkaitę ir kepame kol bulvė taps labai minkšta.

Kale kopūstas - pašaliname kietą kotelį ir turimus kopūsto lapelius užpilame verdančiu vandeniu ir palaikome kelias minutes. Nusunkiame ir gerai nuspaudžiame vandenį.

Marinuotas svogūnas - sumaišome 100g vandens, 40g ryžių acto, 40g cukraus ir žiupsnį druskos - viską užverdame ir užpilame ant plonai pjaustytų kelių vidutinio dydžio svogūnų. Palaikome kol atvės ir dar šiek tiek - kol prireiks.

Žemės riešutai - perkame sūdytus, jeigu jie yra labai lengvai kepinti dar šiek tiek pakepinam iki rusvų ir tada su blenderiu susmulkiname. Tik nepersistengiame, kad nesigautų riešutų sviestas :)

Padažas - prie saldžios bulvės norisi šiek tiek intensyvaus padažo. Sumaišome 2 š. sojos padažo, 2 š. ryžių acto, 2 arb.š. tahini pastos ir viską gerai išmaišome.

Tirpstančios burnoje ir šiek tiek lipnios šoninės receptas čia - https://feedmysister.com/2021/02/05/lipni-kiaulienos-sonine/