Kepyklos darbo laikas - penktadieniais 9-18val., šeštadieniais - sekmadieniais 9-15val.

Kepyklos adresas - Zietelos g. 3, Vilnius

Artimiausias desertų prenumeratos pristatymas - balandžio 15-17d. Vilniuje ir balandžio 18d. Kaune

Pirkinių krepšelis

Tuščias krepšelis

Tęsti apsipirkimą

Frangipane tarta su sezoniniais vaisiais

Šią tartą išmokau kepti darant kursą su Puff bakery ir tikrai negaliu nustoti, nes tinka beveik su visais vaisiais ir uogomis. Nuotraukoje matote ankstyvus rabarbarus kurių kaip tik sezonas Londone, bet šis receptas universalus. Galite dėti įvairias uogas, slyvas, abrikosus, mangus, ananasus, obuolius...net galite naudoti konservuotus persikus.

Tešlai

 • 235 g baltų miltų
 • 30 g cukraus pudros
 • 150 g šalto sviesto
 • 1 citrinos
 • 2 kiaušinių trynių (40 g)
 • Druskos (mes naudojame Maldon)

Įdarui

 • 140 g sviesto (receptui reikės 80g deginto sviesto)
 • 80 g cukraus
 • 1 kiaušinis
 • 80 g maltų migdolų (būtina pirkti ne migdolų miltus bet ground almonds)
 • 20 g miltų
 • 1 arb. š. Vanilės pastos arba esencijos
 • Sezoninių vaisių arba uogų*

*Nuotraukoje mes naudojame sezoninius ankstyvus rabarbarus kurių sezonas dabar yra Londone, bet šis receptas universalus tai galite dėti įvairias uogas, slyvas, abrikosus, mangus, ananasus. Galite net naudoti konservuotus persikus. Taip pat galite dėti plonai pjaustytus obuolius tik prieš dedant pamarinuokite cukruje. Jei naudosite rabarbarus taip pat siūlome juos jau supjaustytus sumaišyti su cukrumi ir palikti 30-60 min pastovėti.

Reikės 20 cm skersmens ir 2 cm aukščio tartos formos išimamu dugnu. Jeigu tokios neturite, puikiai tiks ir apvali atsegama forma, tik tokiu atveju iš tešlos reikės suformuoti 2 cm aukščio kraštelį.

Tešlai

 1. Į trintuvo indą sudedame miltus, cukraus pudrą ir žiupsnį druskos, įtarkuojame citrinos žievelę. Viską išsukame kad susimaišytų.
 2. Tada dedame kubeliais supjaustytą šaltą sviestą (mes visada dedame jau kubeliais supjaustytą sviestą į kamerą 5 min prieš naudojant, taip užtikrinant kad jis bus tikrai šaltas) ir sukame kol gausime birius trupinius. Jeigu matome kad yra didesnių sviesto gabaliukų sukite kol jų nebus. Bet tuo pačiu svarbu nepersukti, nes nenorime kad sviestas pradėtų lydytis ir tešla pradėtų kibti į vieną masę.
 3. Kai jūsų masė jau bus biri dedame kiaušinio trynius ir sukame kol tešla pradės kibti į vieną masę. Tešlą verčiame ant paviršiaus ir suminkome į vieną rutulį – neperminkome, kai susikabina į vieną nebeminkome. Įpakuojame į maistinę plėvelę ir dedame į kamerą 3-4 valandos, kad pilnai sušaltų, geriausia per naktį.
 4. Tartai iš kameros išimame tešlą ir paliekame 5 minutes. Burokine tarka sutarkuojame tešlą ir dedame į skardelę rankomis (mums dažniausiai lieka trečdalis tešlos, nes tai priklauso nuo tartos formeles dydžio, jei jums liks dėkite atgal į kamerą, nes galite taip laikyti mėnesį). Dėliojant tešlą svarbu kad sienelės ir dugnas būtų tokio pačio pločio. Taip pat būtina gerai prispausti prie sienelių. Dirbame greitai, nes nenorime kad tešla visai atšiltų. Paruoštą formelę dedame atgal į kamerą valandai kad pilnai sušaltų. Tai yra būtina – kitaip kepant pradės lydytis jūsų tartos sienelės.

Įdarui

 1. Į puodą dedame sviestą ir kaitiname, kol sviestas pradės putoti. Pradėjus putoti visa laiką maišome kol pamatysime rudą spalvą. Iš karto perkošiame ir paliekame atvėsti dubenėlyje. Dedame į šaldytuvą keliom valandom.
 2. Įdarui iš šaldytuvo išimame sviestą ir paliekame 30 minutes. Galite supjaustyti mažais kubeliais kad greičiau suminkštėtų.
 3. 80 g minkšto deginto sviesto išsukame su cukrumi ir vanilės pasta. Dedame kiaušinį ir vėl išsukame.
 4. Atskirame inde sumaišome maltus migdolus ir miltus. Dedame į sviesto masę ir viską išsukame mikseriu kol gausime vientisą masę.

Tartai

 1. Įdarą dedame į atšalusią tartą. Ant viršaus dedame vaisius ar uogas. Prieš kepant tartą jau su įdaru dar dedame į šaldytuvą 20 min.
 2. Orkaitę įkaitiname iki 160 laipsnių, kepimo funkcija – su vėjeliu. Dedame didelę kepimo skardą ant kurios tilptų tartos forma.
 3. Ant įkaitintos skardos dedame šaltą tartą ir kepame 45-50 minučių.
 4. Iškepus leidžiame atvėsti. Mums labai skanu valgyti dar šiltą su grietinėle, ledais bet skani ji bus ir kitą dieną.