Kepyklos darbo laikas - penktadieniais 9-18val., šeštadieniais - sekmadieniais 9-15val.

Kepyklos adresas - Zietelos g. 3, Vilnius

Artimiausias desertų prenumeratos pristatymas - birželio 25-27d. Vilniuje ir birželio 28d. Kaune

Pirkinių krepšelis

Tuščias krepšelis

Tęsti apsipirkimą

Naminis anakardžių sviestas

Mano namuose naminio riešutų sviesto trūkumo tikrai nėra! Valgau aš jį su koše, blynais, granola, tepu ant skrebučio, o kartais... valgau ir vieną :) Tad jei turite riešutų, orkaitę ir galingą trintuvą - nieko nelaukit ir eikit gaminti!

Įkaitinkite orkaitę iki 180 laipsnių. Į kepimo skardą paskleiskite 250g anakardžių ir dėkite į įkaitintą orkaitę apie 10 minučių kol  jūsų virtuvė prisipildys nuostabių riešutų kvapų. Riešutai turėtų būti gražiai apskrudę, bet nesudegę.

Išėmus iš orkaitės leiskite riešutams pravėsti ir tada sudėkite į trintuvą -  labai svarbu kad jūsų trintuvas būtų galingas nes kitaip neišgausite švelnios konsistencijos. Aš naudoju Magimix.

Trinkite ilgai kol gausite švelnų ir pakankamai skystą krema. Kai jau atrodys, kad gerai dar laikykite 5 minutes, nes bus dar geriau! Turėkit kantrybės, nes tikrai verta!

Jeigu jūsų sviestas per tirštas galite įpilti šlakelį riešutų ar kokosų aliejaus, nenaudokite alyvuogių aliejaus. Bet jeigu trinsite ilgai - aliejaus tikrai neprireiks! Tik nepilkite vandens ar kitų skysčių, nes jūsų tobulas sviestas virs į kietą masę ir atgal nebus galima sugražinti. Bandžiau, tad nekartokite mano klaidų! :)