Kepyklos darbo laikas - penktadieniais 9-18val., šeštadieniais - sekmadieniais 9-15val.

Kepyklos adresas - Zietelos g. 3, Vilnius

Artimiausias desertų prenumeratos pristatymas - birželio 25-27d. Vilniuje ir birželio 28d. Kaune

Pirkinių krepšelis

Tuščias krepšelis

Tęsti apsipirkimą

Degustacijos

 Mes labai dažnai gyvename ir kuriame savo skonių pasauliuose - atskirai desertų, atskirai kavos, arbatos ar kitų gėrimų. Bet žmogus atėjęs į kavinę ar restoraną ragauja bendrą derinį. Atrodytų, geras desertas + geras gėrimas = geras derinys? Pasirodo ne, prastas derinys gali būti su labai gerais bei kokybiškais atskirais derinio elementais.
Šiuo metu organizuojame kavos ir desertų derinių degustacijas bei arbatos ir kepinių derinių degustacijas. Degustacijos vyksta kartą į kelis mėnesius, apie jas skelbiame savo socialiniuose tinkluose. Taip pat yra galimybė degustaciją užsisakyti privačiai.
Degustacijų metu atrenkame geriausius derinius, juos ragaujame, vertiname ir ieškome sinerginio tipo derinių, kuomet atsiranda naujas potyris ir harmonijos pojūtis. Degustacija kaip žaidimas su savo uosle ir skonio receptoriais - bandome išgirsti, ką jie mums sako. Daug uostome, ragaujame, ieškome tinkamų žodžių apibūdinti, sužinome apie konkrečias kavų ar arbatos rūšis. Galiausiai – renkame geriausią tos degustacijos derinį.
Startavome su desertų ir kavos derinių degustacijomis, kur kartu su manimi degustacijas veda ir išsamiai apie rūšinę kavą pasakoja kavos žmogus Andželika  Jokubauskaitė. O 2022 metų gruodžio mėnesį pasipildėme arbatos ir kepinių derinių degustacijomis, kuriose apie arbatą pasakoja Audrius Sakalauskas  vienas iš labiausiai arbatą išmanančių žmonių Lietuvoje.
BUVUSIOS DEGUSTACIJOS:
2021 m. Gruodis
Skirtingų desertų ir kavos derinių degustacija 

Ragavome 3 kavas iš Brazilijos, Etiopijos ir Kenijos:

Brazil Vinhal Family "Cinnamon Roll” Dar ūkyje gautas  cinamoninio pyragaičio vardas mums išduoda, kad kava gardžiai kvepės ir primins desertą. Tokias ypatingas skonines savybes suteikia kavos uogų apdirbimo būdas. 

Ethiopia, Tirtira Goyo Iš kavos gimtinės Etiopijos, Goyo ūkio atvykusi kava lepina mus vaisišku saldumu, kuris persipina su gėliškais aromatais, lyg primintų pavasarį.

Kenija, Mbokam Siakago apylinkėse užauginta kava šiek tiek skiriasi nuo įprastai sutinkamų Kenijos pupelių - jos kiek kartesnės dėl kavamedžių augimo aukščio, todėl skonis primena juodąjį šokoladą, kakavą ir apelsino žievelę.

ir 6 desertus:

  • Kremiškiausią sūrio pyragą
  • Šokoladinių putėsių pyragą
  • Kavos panakotą
  • Pavlovą su pieniško šokolado kremu
  • Aviečių kokosinis kąsnelį
  • Spanguolinį kąsnelį su itališko morengo sviestiniu kremu

Vilnius, Demoloftas

Kaunas, Vynvytis studio
 
2022 m. Vasaris
Sūrio pyragų ir kavos derinių degustacija / Vilnius, Demoloftas
Degustaciją pradėjome su maisto kvapų atpažinimu.

Ragavome 3 kavas:

Kavos pupelės iš Hondūro, Marcala regiono. Honey uogų apdorojimas papildo kavą švelnia ir kremine tekstūra, o puodelyje atsiskleidžia juodos arbatos, apelsino žievelės ir Toffee karamelės skonio natos, su lengva greipfruto rūgštele. 

Kavos pupelės iš Kenijos, Kirinyaga regiono, išsiskiria savo intensyviu skoniu, stipriu aromatu bei ryškiomis raudonų uogų natomis. Šlapiasis uogų apdorojimas kavoje išryškina vaisišką rūgštelę. 

Kavos pupelės iš Kolumbijos, Caldas regiono. Išraiškinga kava pasižyminti džiovintų bananų, figų, vyšnių džemo ir kakavos skonio natomis. Natūralus anaerobinis uogų apdorojimas kavą papildo sodriu, saldžiu vaisiškumu. 

Sūrio pyragu vadiname pakankamai skirtingus pyragus - ne tik skoniu, bet ir gaminimo būdu, tekstūra ir išvaizda. Ragavome 4 sūrio pyragus:

  • Kremiškiausią mangų ir pasiflorų sūrio pyragą - šilkinė burnoje tirpstanti tekstūra su aiškiai išreikštais mangų ir pasiflorų skoniais.
  • Burnt basque matcha sūrio pyragą - keptas aukštoje temperatūroje, todėl pyrago paviršius karamelizavęsis, viduje daug kreminės matchos skonio.
  • New York style sūrio pyragą - klasikinis sūrio pyragas, tvirčiausios tekstūros.
  • Žemės riešutų sviesto sūrio pyragą su braškėmis - vienintelis nekeptas sūrio pyragas, ragaujant jausmas lyg valgytum "Reese's" peanut butter cup.
2022m. Spalis 
Social spurgų ir kavos kokteilių  derinių degustacija / Vilnius, Demoloftas
2022 m. Gruodis
Arbatos ir kepinių derinių degustacija / Vilnius, Desertų klubo kepykla
2023 m. Vasaris
Arbatos ir kepinių derinių degustacija / Vilnius, Desertų klubo kepykla